עמנואל ארביב, יו"ר ומנכ"ל חברת "אינטגרטד אססט מנג'מנט" הוא מומחה בתחום ההשקעות והשירותים הפיננסיים, בהתמקדות במסחר בניירות ערך לגופים מוסדיים באירופה וכן במינוף ובניהול קרנות.לאחר ששימש כראש דסק האג"ח באיטליה בתחילת שנות התשעים, עבר לנהל חברות נוספות להשקעות ברחבי העולם. כמו כן כיהן כדירקטור בקבוצת טרידנט רויאן המייצרת את אופנועי מוטו גוצ'י ולאחר מכן שימש כדיירקטור של חברת קפיטל מנג'מנט, שהתמחתה בתחומי השקעות שונים בשוק ההכנסה הקבועה הגלובלי.

כיום, מהווה ארביב את הזרוע הניהולית של שלוש חברות בת שונות בתחום ההשקעות:

החברה הראשונה היא Integratedan.com, העובדת עם לקוחות ארגוניים ומוסדיים ומנהלת תיקי השקעות מגוונים ברחבי העולם. החברה עובדת באמצעות שתי חברות בת מרכזיות הנמצאות תחת פיקוח בבריטניה ובשווקים יחודיים נוספים באירופה.

 

חברתו השנייה של ארביב היא חברת Integratedfd.com, הממוקמת במילנו שבאיטליה וכוללת משרד נוסף בלונדון. חברה זו היא חברת הברוקרים המובילה, מעסיקה מעל עשרים ברוקרים ועוד כתריסר אנשי תמיכה. החברה מתמחה בשימוש בכלים פיננסיים שונים לניהול מסחר עבור לקוחות מרחבי הגלובוס באירופה.
בין הכלים הפיננסיים בהם פיתח מומחיות ניתן למנות:

  • אגרות חוב תאגידיות
  • אגרות חוב ממשלתיות
  • ניירות ערך גלובליים
  • מניות
  • השקעות מט"ח

חברתו השלישית של ארביב היא Integratedai.com, אותה הקים לאחר שנים של ניסיון בשימוש בכלים פיננסיים שונים, על מנת לאפשר ללקוחות להינות מתיקים עם תשואה גבוהה. כמו כן פיתח מודל של השקעה בנכסים נזילים, תוך שהוא מעניק ללקוחותיו שירותי ניהול וצבירת תשואה מנכסים אלה.

השכלה

עמנואל ארביב סיים את לימודיו במנהל עסקים באוניברסיטת בוקוני היוקרתית שבמילאנו עם תואר ABA ועם תואר נוסף בכלכלה ומימון. בין מוריו בתחום נמנים אנשי מפתח באיטליה לרבות ראש ממשלת איטליה כיום, מריו מונטי.